Kto wygra MŚ 2022? Sprawdź najlepsze typy na zwycięzcę mundialu

Kto wygra MŚ 2022? Sprawdź najlepsze typy na zwycięzcę mundialu

Przy okazji nadchodzącego mundialu w piłkarskich dyskusjach na całym globie zaczynają pojawiać się liczne pytania. Która ekipa okaże się „czarnym koniem” mundialu? Kto zaskoczy, a kto rozczaruje? Jaki zawodnik zdobędzie tytuł króla strzelców? Oczywiście są to bardzo ważne i ciekawe pytania. Jednak z drugiej strony trzeba przyznać, że to inny temat przyciąga zdecydowanie największą uwagę pasjonatów futbolu. Jest nim oczywiście kwestia triumfatora nadchodzących mistrzostw. Nie inaczej będzie w przypadku zbliżającej się imprezy w Katarze. Kto jest faworytem MŚ 2022? Oto aktualne typy!

Zakłady na zwycięzcę MŚ 2022. Typy i kursy

Typy bukmacherskie na mundial w Katarze stopniowo zaczynają pojawiać się w ofertach niemal wszystkich bukmacherów. Oczywiście warto pamiętać o tym, że do rozpoczęcia imprezy pozostało jeszcze kilka miesięcy. Dlatego takie początkowe przewidywania mogą jeszcze zmieniać się aż do momentu rozpoczęcia imprezy. Mimo to pasjonaci futbolu powinni się z nimi zapoznać!

Największy polski bukmacher, STS, udostępnił już swoje pierwsze zakłady na zwycięzcę MŚ 2022. Dzięki temu najwięksi kibice mogą od razu rozpocząć obstawianie mundialowych spotkań, a także typować triumfatora tej imprezy. Kto wygra MŚ 2022? Typy firmy STS można dość dobrze zobrazować na przykładzie wystawionych kursów. Oto aktualne (21.06) kursy na zakłady bukmacherskie dotyczące zwycięzcy MŚ 2022:

 • Brazylia – 6,00;
 • Francja – 7,00;
 • Anglia – 7,00;
 • Hiszpania – 9,00;
 • Argentyna – 11,00;
 • Portugalia, Holandia, Belgia, Niemcy – 12,50;
 • Dania – 30,00;
 • Chorwacja, Urugwaj – 50,00;
 • Szwajcaria – 80,00;
 • Senegal, Serbia – 100,00;
 • Ekwador, Walia, USA, Polska, Meksyk – 150,00.

Jako ciekawostkę można także podać najwyższy kurs dostępny w ramach typów na zwycięzcę MŚ 2022. Dotyczy on potencjalnej wygranej reprezentacji Kostaryki i wynosi aż 750,00! Z kolei kurs na wygraną biało-czerwonych to obecnie 150,00.

Faworyci mundialu 2022 – jakie mają szanse?

Na podstawie powyższych kursów można stwierdzić, że w roli faworyta MŚ 2022 występuje kilka zespołów. Dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie argumenty przemawiają za poszczególnymi ekipami z powyższego zestawienia.

Pierwszą reprezentacją jest Brazylia, czyli aktualni faworyci mundialu. Taki tytuł nie powinien nikogo dziwić, gdyż ekipa „Canarinhos” występuje w tej roli praktycznie na każdych MŚ. Wynika to z faktu, że Brazylia od lat jest domem setek niezwykle utalentowanych zawodników. Dzięki temu reprezentacja Brazylii ma zdecydowanie najlepsze statystyki pod względem występów na MŚ. Dość powiedzieć, że „Canarinhos” aż 5-krotnie sięgali po tytuł mistrzów świata. Ponadto jest to jedyna na świecie reprezentacja, która brała udział we wszystkich MŚ od 1930 roku!

Kto wygra MŚ 2022 w razie potencjalnego odpadnięcia faworyzowanej Brazylii? Najważniejszym kandydatem wydaje się reprezentacja Francji, czyli aktualni obrońcy tytułu. Choć Francuzi wygrali „tylko” 2 mundiale, to oni będą dodatkowo zmotywowani jako obrońcy mistrzostwa globu. Z tego względu piłkarze „Les Bleus” zapewne dadzą z siebie wszystko podczas mundialowych spotkań.

Co ciekawe, bukmacher STS wystawił identyczny kurs na zakłady dotyczące wygranej Anglii. Co przemawia za takim typem? Przede wszystkim aktualna forma „Synów Albionu”. Są oni bowiem aktualnymi wicemistrzami Europy i zarazem jedną z najsilniejszych ekip na Starym Kontynencie. Ponadto Anglicy cierpią na swoisty kompleks MŚ, gdyż po raz ostatni triumfowali na tej imprezie w 1966 roku. Dlatego z każdym kolejnym mundialem presja na osiągnięcie zwycięstwa staje się jeszcze większa!

Ponadto w gronie faworytów można znaleźć także Hiszpanów (zwycięzców mundialu w 2010 roku) i Argentyńczyków (triumfatorów Copa America 2021). Nie ulega wątpliwości, że te reprezentacje również mogą namieszać w czasie MŚ 2022!

Czy opisane prognozy utrzymają się aż do rozpoczęcia imprezy? Kibice powinni regularnie śledzić nowe informacje dotyczące poszczególnych ekip, aby się o tym przekonać!

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska - Arabia Saudyjska - typy i kursy

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Arabia Saudyjska – typy i kursy

Reprezentacja Polski na MŚ 2022 wystąpi w grupie C. Pierwszym meczem naszych reprezentantów będzie starcie z reprezentacją Meksyku.…

You May Also Like