Zakłady bukmacherskie na mecz Meksyk – Polska – typy i kursy

Zakłady bukmacherskie na mecz Meksyk - Polska - typy i kursy

Mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Meksyku będzie drugim spotkaniem grupy C podczas MŚ 2022. Oczywiście mecz otwarcia ma kolosalne znaczenie, ponieważ w dużej mierze wpływa on na pozycję danej reprezentacji w grupie. Dlatego też zarówno kibice biało-czerwonych, jak i kibice reprezentacji Meksyku będą liczyć na wygraną swoich ulubieńców. Biorąc pod uwagę specyfikę obu zespołów, rzeczywiście powinno to być bardzo ciekawe spotkanie. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji? Oto krótka analiza opisywanego spotkania wraz z propozycjami kilku typów na mecz Meksyk – Polska!

Kto faworytem meczu Meksyk – Polska? Typy bukmacherskie

W przypadku meczu Meksyk – Polska kursy bukmacherskie będą ważnym wyznacznikiem. Na ich podstawie można bowiem określić, jak bukmacherzy oceniają prawdopodobny przebieg tego spotkania. Zatem jakie kursy bukmacherskie zostały wystawione na mecz Meksyk – Polska?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy sięgnąć do oferty firmy STS. Jest to w końcu nie tylko największy polski bukmacher, ale także oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski! Zatem jak firma STS widzi opisywane spotkanie? Oto aktualne kursy:

  • Zwycięstwo Meksyku – 2,80;
  • Remis – 3,05;
  • Zwycięstwo Polski – 2,65.

Na ich podstawie można wyciągnąć kilka ważnych wniosków. Po pierwsze, opisywane spotkanie nie ma wyraźnego faworyta. Trudno się jednak temu dziwić. Reprezentacje Polski oraz Meksyku są stosunkowo silnymi ekipami o podobnym potencjale. Dlatego w przypadku takiego spotkania nie da się wskazać faworyta. Biorąc pod uwagę dokładną wysokość kursów, minimalną przewagę wydają się mieć biało-czerwoni. Jednak jest to na tyle niewielka przewaga, że statystycznie nie ma ona aż tak dużego znaczenia.

Po drugie, wystawiony przez STS kurs na remis jest bardzo niski. Na pewno po części wynika to z defensywnej filozofii trenera Michniewicza. Do tego reprezentacja Meksyku również nie trafi zbyt wielu bramek. Tym samym zacięty mecz zakończony bezbramkowym lub bramkowym remisem nie powinien nikogo zdziwić. Koniec końców obydwa zespoły mają na celu awans do fazy play-off MŚ 2022!

Na marginesie warto dodać, że opisywane spotkanie zostanie rozegrane na bardzo neutralnym terenie. Trudno spodziewać się tego, aby boisko zlokalizowane w Katarze mogło faworyzować jeden z zespołów. Zakładana frekwencja kibiców obu reprezentacji również może być zbliżona. Z tego względu o wszystkim zadecyduje taktyka oraz tzw. dyspozycja dnia obu zespołów.

Zakłady na mecz Meksyk – Polska na MŚ 2022. Co obstawić?

W świetle opisanych wyżej informacji ciekawą alternatywą mogą być tzw. zakłady X2. Dzięki nim gracz wygrywa postawiony typ, jeśli mecz zakończy się zwycięstwem gości albo remisem. W powyższym spotkaniu w roli gości wystąpią biało-czerwoni. Aktualny kurs na takie zdarzenie wynosi 1,37.

Wspomniane aspekty związane z dobrą defensywą obydwu zespołów mogą również sugerować, że w meczu tym nie padnie wiele bramek. Toteż bardzo ciekawą propozycją będzie zakład wskazujący na mniej niż trzy bramki w meczu (under 2,5). Jak sama nazwa sugeruje, gracz wygra taki typ, jeśli w spotkaniu padną maksymalnie dwie bramki. Aktualny kurs na under 2,5 w opisywanym meczu wynosi 1,61.

Ciekawą alternatywą dla opisanego wyżej zakładu będzie również tzw. typ BTTS. Dotyczy on tego, czy obydwa zespoły zdołają zdobyć bramkę w czasie rozgrywanego spotkania. Wspomniany już defensywny charakter obu reprezentacji sugeruje, że w meczu należy się raczej spodziewać małej liczby bramek. Dlatego interesującą propozycją będzie zagranie przeciwnego typu. Wówczas wystarczy, że jedna drużyna nie strzeli bramki, a zawarty typ będzie wygrany. Co więcej, obecny kurs na takie zdarzenie jest stosunkowo wysoki, gdyż wynosi 1,82.

Co jeszcze będzie można obstawić w przypadku meczu Meksyk – Polska? Zakłady wystawione przez bukmachera STS obejmują również inne aspekty, takie jak: liczba bramek w danej połowie, handicap oraz zakłady łączone. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska - Argentyna - typy i kursy

Zakłady bukmacherskie na mecz Polska – Argentyna – typy i kursy

Spotkanie z reprezentacją Argentyny będzie zdecydowanie największym wyzwaniem dla piłkarzy reprezentacji Polski podczas fazy grupowej MŚ 2022. Drużyna…

You May Also Like